3 Вт 785 нм 2-контактний оптоволоконний діодний лазер
Довжина хвилі 785 нм є однією з найпоширеніших довжин хвиль для раманівської спектроскопії. Це пояснюється тим, що 785-нм лазер може підтримувати баланс між ефективністю комбінаційного розсіювання, ефектом флуоресценції та ендотермічною реакцією, дозволяючи спектрометру швидко ідентифікувати різні рідкі, тверді або порошкові зразки.
особливості:
Він забезпечує високу ефективність з’єднання для 785-нм лазерного модуля з косичками з вихідною потужністю до 3 Вт.
Волокно: 105 мкм/0,22 NA/1 м/SMA905 або FC
Компактний дизайн 2-контактний пакет, який легко інтегрувати
Застосування:
Лазерний Раман
Спектроскопія
Зондування
Медичний
військовий

Специфікація:
Артикул: FC785DL3
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі λ | 785 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність | 3W |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 4A |
| Пороговий струм Ith | 0.7A |
| Робоча напруга Vop | 2V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -20~70 градусів |
Малювання

Популярні Мітки: 3w 785nm 2-контактний оптоволоконний діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










