350 МВт 638 нм стабілізовані діодні лазери
Fc638dl35 0-це набір з 638 нм довжини хвилі стабілізованих діодних лазерів з широким діапазоном параметрів конфігурації . Наші власні довжини хвилі, стабільна (≈ 1% потужності стабільності), високий вихідний випускний спект Промінь ., призначений для заміни дорогих лазерів DFB, DBR, волокна та зовнішньої порожнини, наш багатомодовий спектр Стабілізованих лазерів пропонує велику стабільність довжини хвилі з часом, температура (0 . 007 нм/0c) та вібрацію та виготовлені для задоволення найбільш вимогливих вимог.


To -56 & {14- Пінок, упакований метеликом, базові лінії продуктів оснащені циркуляризованим та колімованим відкритим вихідним променем, внутрішнім термістором та захистом ESD, тоді external-cavity laser design, based on volume Bragg grating (VGB) technology, we ensure extremely narrowband (≈ 100kHz) output, with a precisely defined center wavelength and a very low sensitivity to temperature changes. Lasing wavelength can be accurately specified and repeatedly manufactured to within +/-0.1 nm upon request. The FC638DL350 також забезпечує відмінне коефіцієнт придушення бічного режиму (SMSR), який, як правило, між 35-45 db .
Аркуш даних
Пункт №: FC638DL350
| Оптичний | |
|
Центральна довжина хвилі |
638 нм |
| Толерантність довжини хвилі | ± 0,5 нм |
|
Вихідна потужність |
350 МВт |
| Спектральна ширина FWHM | 0,1 нм |
| Ефективність нахилу | 0.7W/A |
|
Волокно |
|
|
Ядро волокна |
105ум |
|
Волокна чисельна діафрагма |
0,22na |
|
Довжина волокна |
1m |
|
Комплект волокон |
ФК/ПК |
|
Електричний |
|
| Пороговий струм | 0.2A |
|
Робочий струм |
0.8A |
|
Робоча напруга |
2.2V |
| ПД | <2000uA |
| Термістор | 10±5%/3450 |
| TEC | 2.5A/6.3V |
|
Термічний |
|
|
Температура експлуатації . |
15 ~ 35 градусів |
|
Температура зберігання . |
-20-50 ступінь |
| Температура довжини хвилі . | 0,01 нм/ градус |
| Коефіцієнт струму довжини хвилі | 0,05 нм/a |
Малюнок:

Популярні Мітки: 350 МВт 638 нм Стабілізовані діодні лазери -постачальники, виробники Китаю, Фабрика, Оптова торгівля, виготовлена в Китаї










