Опис
20 Вт 1064 нм волоконний лазерний діод із терморезистором часткового розряду
Багатофункціональний:
Червоний прицільний промінь (довжина хвилі 635±10 нм; вихідна потужність 2 мВт)
PD (струм 300~3000uA)
Термістор ((K Ω)/ (25 градусів ) 10±3 відсотки /3477
Специфікація:
Артикул: FC1064DL20
| Оптичний | Типове значення |
| Центральна довжина хвилі λ | 1064 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±20 нм |
| Вихідна потужність | 20W |
| Спектральна ширина FWHM | 6 нм |
| Прицільний промінь | |
| Центральна довжина хвилі λ | 650 нм ± 10 нм |
| Вихідна потужність | 2 мВт |
| Робочий струм Iop | 45~65 мА |
| Робоча напруга Vop | 2.2V |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 9A |
| Пороговий струм Ith | 0.7A |
| Робоча напруга Vop | 7V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 30 відсотків |
| струм ПД | 300~3000uA |
| Термістор ((K Ω)/ (25 градусів ) | 10±3 відсотки /3477 |
| клітковина | |
| Радіус вигину волокна | >60 мм |
| Діаметр сердечника волокна | 200 мкм |
| Числова апертура волокна | 0.22NA |
| Довжина волокна | 1M |
| Оптоволоконний роз'єм | SMA905 |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -20-70 ступінь |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | -0.3 нм/градус |
Малювання
Популярні Мітки: 20 Вт 1064 нм волоконно-зв'язаний лазерний діод з pd термістором постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










