Опис
140 мВт 650 нм волоконно-діодний лазер
Ключові особливості:
Висока вихідна потужність / яскравість Висока ефективність
Доступна спеціальна упаковка Доступні спеціальні довжини хвилі
Додатки:
Медичний, спектральний аналіз, дослідження

Специфікація:
Номер товару: FC650DL140
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 650±10 нм |
| Вихідна потужність | 140 мВт |
| Робочий режим | CW |
| Спектральна ширина FWHM | <6>6> |
| Ефективність схилу | 0.8W/A |
| Клітковина | |
| Ядро волокна | 105 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Волоконний з'єднувач | FC/PC |
| Електричні | |
| Робочий струм Iop | 0.3A |
| Пороговий струм Ith | 0.1A |
| Робоча напруга Vop | 2.4V |
| Теплові | |
| Робоча температура | 20~30℃ |
| Температура зберігання | -20-70℃ |
| Довжина хвилі Темп. Коефіцієнт | <0,1>0,1> |
малюнок:

Популярні Мітки: 140 мВт 650 нм волоконно-зв'язаний діодний лазер постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова, зроблено в Китаї










