30 Вт 976 нм 980 нм волоконний лазерний діод

Опис товару
Оптоволоконний лазерний діод потужністю 30 Вт, 976 нм і 980 нм виготовляється за допомогою спеціальних методів-з’єднання волокон, що забезпечує об’ємні продукти з високою ефективністю, стабільністю та чудовою якістю променя.
Спеціальна конструкція для медичних, насосних застосувань.
Доступні різні вихідні потужності та довжини хвилі.
Доступні індивідуальні версії та системи, розроблені для різних волокон.
Волоконно-волоконні лазерні діоди відіграють роль накачування в різальних та інших типах лазерів. Їх часто використовують як джерела накачування, як-от волоконні лазери або твердотільні -лазери, для ефективного збудження робочого матеріалу, не займаючи надто багато внутрішнього простору.
Малювання:
![product-1-1 {9HI{ZTI{P_@X]]CGGI]9NY](/Content/upload/201998745/201908021518289842248.png)
Специфікація:
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 976±10 нм |
| Вихідна потужність | 30W |
| Режим роботи | CW |
| Ефективність схилу | 2.7W/A |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 11.5A |
| Пороговий струм Ith | 0.6A |
| Робоча напруга Vop | 5.6V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ~45% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 55 градусів |
| Температура зберігання | -30-70 градусів |
Популярні Мітки: 30 Вт 976 нм 980 нм оптоволоконний лазерний діод, постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










