
70 Вт 940 нм SMA905 із функцією PD Багаторежимний оптоволоконний лазерний діод для ІЧ-освітлення
особливості:
- Вихідна потужність 70 Вт і центральна довжина хвилі 940 нм
- Він невеликий, простий у користуванні та ідеально підходить для вбудовування в обладнання.
- Висока яскравість, вихід волокна 105 мкм 65 Вт
- Додатковий вбудований термістор-
- Компактна структура, хороша продуктивність розсіювання тепла
застосування:
- Обробка матеріалу
- Лазерне накачування
- RGB підсвічування
- Медикаментозне лікування
Представляємо наш 940 нм 70 Вт SMA905 із функцією PD волоконного лазерного діода, розроблений для ІЧ-освітлення. Завдяки вихідній потужності 70 Вт і центральній довжині хвилі 940 нм, він забезпечує високу яскравість через волокно 105 мкм і потужність 65 Вт. Його невеликий розмір і легке використання роблять його ідеальним для вбудовування обладнання. Опціонально обладнаний вбудованим-термістором, його компактна структура забезпечує ефективне розсіювання тепла. Цей діод ідеально підходить для застосувань, включаючи обробку матеріалів, лазерне накачування, RGB-освітлення та лікування. Цей діод обіцяє універсальність і надійність для ваших потреб у інфрачервоному освітленні.

Технічний паспорт
Номер товару: FC940DL70
Назва товару: 70 Вт SMA905 із волоконним лазерним діодом PD Fuction
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 940±10 нм |
| Вихідна потужність | 70W |
| Спектральна ширина FWHM | 4 нм |
| клітковина | |
| Ядро волокна | 105 мкм±1,5 |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Довжина волокна | 1 |
| Оптоволоконний роз'єм | SMA905 |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 12A |
| Пороговий струм Ith | 0.6A |
| Робоча напруга Vop | 12V |
| Теплові | |
| Випробувальна температура | 25 градусів |
| Температура зберігання | -30-70 градусів |
| Довжина хвилі Темп. Коефіцієнт | 0,35 нм/градус |
Малювання:

60 Вт 70 Вт SMA905 з багаторежимним оптоволоконним лазерним діодом PD Function Примітка:
1. Лазерний діод повинен працювати з хорошим охолодженням
2. Уникайте прямого або розсіяного випромінювання на очі або шкіру
3. Необхідно вжити заходів безпеки
4. Робоча температура: 15 ~ 35 градусів
5. Довжина хвилі Temp. Коефіцієнт: 0,3 нм/градус
Популярні Мітки: 940nm 70W SMA905 з функцією PD волоконний лазерний діод постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










