Опис
60 Вт 940 нм, поєднаний діодний лазер
Особливості:
- На основі лазерного модуля пожежної точки зору
- Висока вихідна потужність 60 Вт
- Висока стабільність
- 6- PIN -герметичний пакет, роз'єм SMA905
- Дотримання ROHS
Заявки:
- Медичний
- Освітлення
- джерело насосів
- Обробка матеріалів

- Діодні лазери, пов'язані з волоконно-інтегрованими волокнами (також називаються волоконно-інтегрованими або волоконно-пігками) мають декілька переваг: світло, що виходять з волокна, має круглий і гладкий (гомогенізований) інтенсивний профіль і симетричну якість променя, що в багатьох випадках дуже зручний .
- BrandNew delivers 940+/-10NM-60.0W-25C-105-0.22NA diode lasers employing professional coupling technology, that enjoy multiple advantages, e.g., compact design, stable output power, high power, high efficiency and convenient Упаковка . Ці лазерні діодні модулі можуть надавати рішення для волоконно -лазерних програм та прямих постачальників .
Специфікація
Номер товару:FC940DZ60
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 940 нм |
| Толерантність довжини хвилі | ± 10 нм |
| Вихідна потужність | 60W |
| Волокно | |
| Ядро волокна | 105um |
| Волокно n . a . | 0,22na |
| Довжина волокна | 1m |
| Електричний | |
| Робочий струм LOP | 12A |
| Пороговий струм lth | 0.6A |
| Робоча напруга VOP | 12V |
| Термічний | |
| Тест температури . | 25 градусів |
| Температура зберігання . | -30 ~ 70 градусів |
Малюнок:
Популярні Мітки: 60 Вт 940 нм з волокнистими діодними лазерними постачальниками, виробники Китаю, фабрика, оптова торгівля, виготовлена в Китаї










