Опис
Модуль лазерного діода 70W 915nm
Функції:
Волокно: 105um/0.22NA/1-2m/SMA905
Довжина волокна може бути налаштована
Зворотній зв'язок 1020nm-1220nm
З'єднати волокно, прицільний промінь, PD, Thermistor функції необов'язкові
Додатків:
Волокно лазерної насосної
Медичне застосування
Обробка матеріалів

Аркуш специфікації
Номер позиції: FC915DL70
| Оптичні | |
| Центральна довжина хвилі | 915±10 нм |
| Вихідна потужність | 60в |
| Спектральна ширина FWHM | 6 нм |
| Ефективність нахилу | 4 Вт/А |
| Волокна | |
| Радіус вигину волокна | 60мм |
| Ядро волокна | 105 ум |
| Довжина волокна | 1-2м |
| Волоконно-цифрова діафрагма | 0.22NA |
| Волоконна сполучна лінія | SMA905 |
| Електромонтаж | |
| Робочий струм Iop | 14.5A |
| Граничне значення поточного I-го | 1.1А |
| Робоча напруга Vop | 9.6В |
| Ефективність перетворення електроенергії | 50% |
| Теплової | |
| Робоча температура | 15~35°C |
| Температура зберігання | -20 ~ 70 ° C |
| Коефіцієнт температури довжини хвилі | 0,3 нм/°C |
Розміри

Популярні Мітки: 70W 915nm волокна з'єкований лазерний діодний модуль постачальників, виробники Китай, завод, оптова торгівля, зроблено в Китаї










