30 Вт 915 нм оптоволоконний діодний лазер із прицільним променем
Огляд
особливості:
Діафрагма: 200 мкм
Режим: мультирежим
Прицільний промінь
Фотодіод
Термістор
Застосування:
Цей ефективний недорогий пакет розроблено для задоволення потреб професійних медичних клієнтів, які потребують повторюваної високої потужності в міцному пакеті з волоконним сполученням.
Інші програми, такі як DPSS, освітлення, визначення дальності, цілевказівка та точний LiDAR, виграють від високої потужності.

Технічний паспорт:
Артикул: FC915DL30A
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі λ | 915 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність | 30W |
| Спектральна ширина FWHM | 4 нм |
| Прицільний промінь | |
| Центральна довжина хвилі λ | 650 нм ± 10 нм |
| Вихідна потужність | 5 мВт |
| Робочий струм Iop | 100 мА |
| Робоча напруга Vop | 2.4V |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 12.5A |
| Пороговий струм Ith | 0.5A |
| Робоча напруга Vop | 5.4V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 50% |
| клітковина | |
| Радіус вигину волокна | >75 мм |
| Діаметр сердечника/оболонки/буфера волокна | 200 мкм/220 мкм/320 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Довжина волокна | 1M |
| Оптоволоконний роз'єм | SMA905 |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 55 градусів |
| Температура зберігання | -30-70 градусів |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | -0,3 нм/градус |
| Температура паяння свинцю, макс. 10 сек | 250 градусів |
Малювання

FAQ:
Як виконати замовлення?
1. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації електронною поштою
2. Ми надсилаємо вам PI для оплати, термін оплати - T/T або Western Union
3. Після оплати ми організуємо виробництво
4. Час доставки становить 1-2 тижні, залежить від різної кількості замовлення та запиту.
5. Після доставки ми надішлемо вам номер відстеження DHL UPS FedEx TNT.
Популярні Мітки: 30 Вт 915 нм оптоволоконний діодний лазер з прицільним променем постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










