150 Вт 915 нм багатомодовий волоконний лазерний діод
Волоконно-{0}}лазери мають кілька переваг як джерела накачування, що робить їх ідеальним вибором. Волоконно-лазери можуть ефективно передавати оптичну енергію до середовища підсилення, спонукаючи його випромінювати лазерне світло. Цей метод передачі використовує переваги гнучкості та ефективності оптичних волокон, забезпечуючи ефективне перетворення та використання оптичної енергії.
особливості:
Вихідна потужність 150 Вт, максимальна потужність може становити 750 Вт
808nm/915nm/940nm/976nm довжина хвилі необов'язкова
Застосування:
Накачування волоконним лазером
Накачування-твердотільним лазером
Пряма обробка діодного матеріалу

Специфікація:
Артикул: FC915DL150
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 915 нм |
| Вихідна потужність | 150W |
| Спектральна ширина FWHM | 6 нм |
| клітковина | |
| Ядро волокна | 106,5 мкм |
| Волокно NA | 0,22NA |
| Довжина волокна | 1~2m |
| Оптоволоконний роз'єм | Голий кінець/SMA905 |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 14A |
| Пороговий струм Ith | 0.9A |
| Робоча напруга Vop | 23V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 45% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -20-70 градусів |
| Довжина хвилі Темп. Коефіцієнт | 0,3 нм/градус |
Малювання:

Популярні Мітки: 150 Вт 915 нм багатомодовий волоконний лазерний діод постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










