660 нм 10 Вт оптоволоконний діодний лазер високої потужності
Особливості продукту
-
Оптоволоконний вихід
- Герметичний корпус
- Тривалий термін служби
- Висока швидкість модуляції
Додатки
- освітлення
- Флуоресценція
- Спектроскопія
- УФ-затвердіння
- Біомедичний

-
Ці діоди мають довжину хвилі 660 нм, вихідну потужність 10 Вт, високу робочу температуру, дуже низьке енергоспоживання та термін служби приблизно 30 000 годин!
-
Завдяки високій потужності ці лазерні діоди також підходять для лазерних сканерів і лінійних лазерів.
-
Це допоможе вам оптимізувати вартість методу охолодження та дає можливість значно підвищити енергостабільність модуля.
-
Ми пропонуємо повністю адаптовані модулі для задоволення потреб промислових і лабораторних клієнтів. Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами.
-
Використання роз'ємів SMA905
Специфікація:
Артикул: FC660DL10
| Оптичний | Типове значення |
| Центральна довжина хвилі | 660 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±5 нм |
| Вихідна потужність | 10w |
| клітковина | |
| Ядро волокна |
200 мкм |
| Числова апертура волокна | 0.22NA |
| Довжина волокна | 1m |
| Оптоволоконний роз'єм | SMA905 |
| Електричний | |
| Пороговий струм Ith | 0.5A |
| Робочий струм Lop | 1.5A |
| Робоча напруга Vop | 25V |
| Теплові | |
| Випробувальна температура | 25 градусів |
| Температура зберігання | -30~70 градусів |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0.3 нм/градус |
Малювання:

Популярні Мітки: Оптоволоконний діодний лазер 660 нм лазерний модуль 10 Вт постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










