Опис
1 Вт 830 нм SMA905 волоконно-діодний лазер для медичного використання
Основна характеристика:
Вихідна потужність 1 Вт, центральна довжина хвилі 830 нм
2-контактний герметичний пакет
& gt; радіус вигину 30 мм, волоконний з’єднувач ST
Ефективність перетворення енергії 45%.
Застосування:
Термодрук
Дистанційне виробництво електроенергії
Медичне використання
Метрологія
Лист даних
Номер товару: FC830DL1
Назва елемента: 1 Вт 830 нм волоконно-діодний лазерний медичний
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі λ | 830 нм |
| Допуск до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність | 1W |
| Спектральна ширина FWHM | 3,5 нм |
| Ефективність схилу | ≥0.95W/A |
| Клітковина | |
| Числова апертура волокна | 0,14 NA |
| Ядро волокна | 50 мкм |
| Радіус вигину | & gt; 30 мм |
| Волоконний з'єднувач | СВ |
| Довжина волокна | 60m |
| Електричні | |
| Робочий струм Iop | ≤1.2A |
| Пороговий струм Ith | ≤0.25A |
| Робоча напруга Vop | ≤1.85V |
| Ефективність перетворення електроенергії | ≥45% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15~55℃ |
| Температура зберігання | -30-70℃ |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | ~0,28 нм/℃ |
малюнок:

Популярні Мітки: 1w 830nm оптоволоконний лазерний діодний лазер медичні постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова, зроблено в Китаї










