Опис
1000 мВт 830 нм волоконний лазерний діод
Огляд:
На основі лазерного модуля з одним вогнем, з 2-контактним герметичним пакетом для паралельного зварювання.
Ми використовуємо німецький імпортований лазерний чіп, який гарантує високу стабільність і тривалий термін служби> 20000 годин.
З волокном 50 мкм, 0,14 NA, 60 см і роз’ємом ST або SMA905.
широко використовується в багатьох галузях, таких як друк CTP, джерело накачування волоконного лазера.

Характеристика:
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі λ | 830 нм |
| Допуск до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність | 2W |
| Спектральна ширина FWHM | 6 нм |
| TYP NA (90% енергії) | 0,12 NA |
| Ефективність схилу | ≥0.95W/A |
| Клітковина | |
| Числова апертура волокна | 0,14NA |
| Волокна серцевини/оболочки/диаметр буфера | 50/125/250 мкм |
| Довжина волокна | 60 см |
| Радіус вигину | & gt; 30 мм |
| Волоконний роз'єм | ST/SMA905/Голі |
| Електричні | |
| Робочий струм Iop | 2.3A |
| Пороговий струм Ith | 0.25A |
| Робоча напруга Vop | 2.0V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 43% |
| Теплові | |
| Робоча температура (без конденсації) | 15~35℃ |
| Температура зберігання (без конденсації) | -20-50℃ |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | ~0,28 нм/℃ |
Розмір упаковки:

Зв'яжіться з нами:
sales@brandnew-china.com
Популярні Мітки: 1000 мВт 830 нм лазерний діодний принтер ctp постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










