808 нм 150 Вт оптоволоконний діодний лазер
Огляд
Короткий вступ:
Ці високопотужні лазерні діоди мають високу ефективність нахилу та високу надійність.
Діодний лазерний чіп з Німеччини чи Америки та підстанція з Японії
Висока ефективність зчеплення
Висока вихідна потужність для 808 нм
Стабільна продуктивність
Тривалий термін служби
Застосування:
Підходить для різноманітних опто{0}}електронних застосувань
Освітлення та наукові дослідження
Лазерне гравірування, лазерне маркування

Технічний паспорт:
Номер позиції: FC808DL150
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 808 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±5 нм |
| потужність | 150W |
| Спектральна ширина FWHM | 4,5 нм |
| Ефективність схилу | 12.5W/A |
| клітковина | |
| Ядро волокна | 200 мкм |
| Числова апертура волокна | 0,22NA |
| Оптоволоконний роз'єм | Голий |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 11-12A |
| Пороговий струм Ith | 1A |
| Робоча напруга Vop | 34.5V |
| Ефективність перетворення електроенергії | 45% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -20-55 градусів |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0,3 нм/градус |
Малювання:

Експлуатація виробу за межами його максимальних номінальних параметрів може призвести до поломки пристрою або загрози безпеці. Джерела живлення, які використовуються з пристроєм, повинні використовуватися таким чином, щоб не перевищувати максимальну пікову оптичну потужність. Потрібен відповідний радіатор для пристрою на тепловому радіаторі, має бути забезпечено достатнє розсіювання тепла та теплопровідність до радіатора.
Популярні Мітки: 808 нм 150 Вт оптоволоконний діодний лазер, постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










