350 Вт 808 нм волоконний лазерний діод
Огляд
Ключові параметри:
l На основі лазерного модуля з єдиною точкою пожежі
l Висока вихідна потужність 350 Вт
l Висока стабільність
l 0,22 NA 200 мкм серцевина багатомодового волокна
l 2-контактний герметичний пакет із паралельним зварюванням
l Стандартна центральна довжина хвилі 808 нм
l Відповідність RoHS
застосування:
l Лікувальна косметологія
l Пайка
l Джерело насоса
Примітка:
Уникайте дивитися прямо на вихід волокна або на колімований промінь уздовж його оптичної осі, коли пристрій працює.
Абсолютні максимальні рейтинги можуть застосовуватися до Пристрою лише протягом короткого періоду часу.

Технічний паспорт
Артикул: FC808DL350
| Оптичний | Типове значення |
| Центральна довжина хвилі та допуск | 808±10 нм |
| Вихідна потужність | 350W |
| Режим роботи | CW |
| клітковина | |
| Діаметр сердечника волокна | 200 мкм |
| Довжина волокна/діаметр оболонки волокна | 1.0m |
| Оптоволоконний роз'єм | Голий кінець |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 12A |
| Пороговий струм Ith | 2A |
| Робоча напруга Vop | 80V |
| Теплові | |
| Випробувальна температура | 25 градусів |
| Температура зберігання | -30-70 градусів |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | 0,35 нм/градус |
Розмір креслення

Популярні Мітки: 350 Вт 808 нм оптоволоконний лазерний діод, постачальники, виробники Китай, фабрика, оптова торгівля, зроблено в Китаї










