
10 Вт 450 Вт CW робочий режим волоконний діодний лазер для біотехнологій
особливості:
445 нм 450 нм синій діод
Стандартне волокно 105um/0,22NA/1m/SMA905
Режим роботи: CW
Чудовий вибір для обробки матеріалів із високим відбивним покриттям
застосування:
Біотехнології
Медичне лазерне лікування
Обробка матеріалу
Лазерний принтер
Ми випустили чудовий продукт {{0}}W 450W CW Working Mode Fiber Coupled Diode Laser, який використовує 445nm 450nm синій діод зі стандартним волокном 105um/0,22NA/1m/SMA905 у CW режимі роботи. Підходить для обробки матеріалів із високим відбиттям, це чудовий вибір для біотехнологій, медичної лазерної терапії, обробки матеріалів і лазерного друку. Наша команда досліджень і розробок постійно впроваджує технологічні інновації та прагне виробляти високоякісні високоефективні лазери, і ми впевнені, що цей продукт допоможе вам виконувати вашу роботу більш гладко.
Технічний паспорт
Номер товару: FC450DL10
Назва товару: волоконний лазер CW потужністю 10 Вт із прицільним променем
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі λ | 450 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±10 нм |
| Вихідна потужність | 10W |
| Режим роботи | CW |
| Електричний | |
| Робочий струм Iop | 2A |
| Пороговий струм Ith | 0.7A |
| Робоча напруга Vop | 13V |
| Прицільний промінь | |
| Довжина хвилі | 515±10 нм |
| потужність | 1 мВт |
| Робочий струм Iop | 120 мА |
| Робоча напруга Vop | 6.5V |
| клітковина | |
| Діаметр сердечника волокна | 200 мкм |
| Числова апертура волокна | 0.22NA |
| Довжина волокна | 1m |
| Оптоволоконний роз'єм | SMA905 |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15 ~ 55 градусів |
| Температура зберігання | -30-70 ступінь |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі | -0.3 нм/градус |
Малювання:

Популярні Мітки: 10 Вт безперервний волоконний лазер з прицільним променем постачальники, виробники Китай, фабрика, опт, зроблено в Китаї










