600 МВт 830 нм вільного простору метелик -лазерний діод

Опис товару
Компанія Brandnew Technology запустила лазерний діод метеликів з вільним космосом 600 МВт 830 нм, який має високу надійність, високу вартість, стабільну довжину хвилі (830 ± 0,5 нм), вбудовану решітку та коефіцієнт дрейфу з низькою довжиною хвилі (<0.01 nm/℃). This product integrates PD, thermistor, so as to realize real-time monitoring of output light power and temperature. It is very suitable for medical laser system and precision machining field.
Огляд
Означати
Стабільна довжина хвилі 830 ± 0,5 нм
Компактний дизайн та Esay для роботи
Вбудований TEC та термістор
З функцією PD
Коефіцієнт дрейфу з низькою довжиною хвилі 0,01 нм/ градус
Застосування
Рамановий спектрометр
Матеріали про укладання
Медичне застосування
Лазерна частинка

Специфікаційний аркуш:
Номер товару: FS830DL600
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі λ | 830 нм |
| Толерантність довжини хвилі | ± 0,5 нм |
| Вихідна потужність | 600 МВт |
| Спектральна ширина FWHM | 0,1 нм |
| Електричний | |
| Робочий струм IOP | 1.09A |
| Пороговий струм | 0.36A |
| Робоча напруга VOP | 2V |
| ПД | <2000μA |
| Термістор | 10 (± 5%) кО (@25 градусів) |
| Робочий струм/напруга TEC | 2.5A/6.3V |
| Термічний | |
| Робоча температура | 15 ~ 35 градусів |
| Температура зберігання | -20 ~ 50 градусів |
| Коефіцієнт температури довжини хвилі | 0,01 нм/ градус |
Малювання

Популярні Мітки: 600 МВт 830 нм вільного космосу метеликів -лазерних діодних постачальників, виробники Китаю, фабрика, оптова торгівля, виготовлена в Китаї










