Опис
975 нм 80 Вт CS діодний лазер із провідним охолодженням для промисловості
Ключові особливості:
- Типова довжина хвилі: 975±5 нм
- Висока потужність: 80 Вт
- Режим роботи: CW
- Кондуктивне охолодження
- Пакет CS
застосування:
- лазерне накачування
- обробка матеріалу
- промисловість
- медика
- захист
- військовий
- наукові дослідження
- З 1999 року потужні діодні лазери 808 нм знайшли важливе застосування в промислових лазерах і твердотільних лазерах із накачуванням (DPSSL).
- Вони можуть привести до нових застосувань, де простір, вага та потужність є критичними.
- Високо-ефективні пристрої виробляють менше відпрацьованого тепла, менше навантаження на систему охолодження, вищу толерантність до змін теплопередачі, нижчу температуру з’єднання та довший термін служби.
-
Чудове розсіювання тепла завдяки високопрохідному-охолодженню провідністю або водою
-
Покращує загальну продуктивність і продовжує термін служби лазерного діода.
-
Для колімації двох оптичних осей також можна додатково додати різноманітні оптичні компоненти.
Технічні характеристики
Артикул: CC975DL80
Назва товару: 975 нм 80 Вт CS діодний лазер із провідним охолодженням
| Оптичний | |
| Центральна довжина хвилі | 975 нм |
| Толерантність до довжини хвилі | ±5 нм |
| Режим роботи | CW |
| Вихідна потужність на бар | 80W |
| Кількість барів | 1 |
| Розмір випромінювача | 20 мм |
| Номер випромінювача | 29 |
| Відстань між штрихами | 1,8 мм |
| FWHM | 22/29 град |
| Режим поляризації | ТМ |
| Електричний | |
| Робочий струм Lop | Менше або дорівнює 26A |
| Пороговий струм Lth | Менше або дорівнює 7A |
| Робоча напруга Vop | Менше або дорівнює 2,9 В |
| Ефективність перетворення електроенергії | Більше або дорівнює 45% |
| Теплові | |
| Робоча температура | 15-30 градусів |
| Температура зберігання | 0-55 градусів |
| Температурний коефіцієнт довжини хвилі |
0,3 нм/градус |
Малювання:













