Лазерна смуга діода 100 Вт
100W Діод лазерний бар використовується для діода лазерної епіляції машини ремонту служби. Також його можна використовувати для промислового перекачування і лазерної мук.
>Специфіальна конструкція для мікрокалорійного діодного лазерного верстата


| Оптичні | |
| Центральна довжина хвилі λ | 808 нм |
| Похибка довжини хвилі | ±5 нм |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Спектральна ширина FWHM | ≤3 нм |
| Спектральна ширина fW90%e | ≤6 нм |
| Швидка розбіжність осі (FWHM) | 40Деґ |
| Розбіжність повільної осі (FWHM) | 10Деґ |
| Режим поляризації | Тм |
| Ефективність нахилу | ≥1,0 Вт/А |
| Електромонтаж | |
| Робочий струм Iop | ≤110А |
| Граничне значення поточного I-го | ≤20А |
| Робоча напруга Vop | ≤2В |
| Ефективність перетворення електроенергії | ≥55% |
| Теплової | |
| Робоча температура | 15~30°C |
| Температура зберігання | 0-55°C |
| Коефіцієнт температури довжини хвилі | ~0.28nm/°C |
| Теплоносія | Деіонізована вода |
| Швидкість потоку/смуга | 0,4-0,7 л/хв |
| Максимальний вхідний тиск | 380kPa |
| Резистивність | 0,25-5МОм*см |
Сертифікації
Порядок замовлення:
1. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації по електронній пошті
2. Ми відправляємо вам ІП для оплати, термін оплати - T / T або Western Union
3. Після оплати ми організуємо виробництво
4. Час доставки 1-4 тижні залежить від різних замовлень і запиту.
5. Після доставки ми надішлемо вам відстеження DHL UPS FedEx TNT no.
6. Гарантія якості становить один рік.
Популярні Мітки: 100w діодний лазерний бар постачальників, виробники Китай, завод, оптова торгівля, зроблено в Китаї










